MÜÜGITIIMI JUHT / Image Wear AS

Tue Jun 30 08:46:00 2020

MPS Eesti kuulub Soome päritolu, rahvusvaheliselt personali- ja juhtimiskonsultatsiooni valdkonnas tegutsevasse üle 40-aastase kogemusega MPS kontserni. MPS Eesti kliendiks on Image Wear AS.

Image Wear alustas tööriiete tootmist juba 1959. aastal, olles tänaseks kasvanud perefirmast peaaegu 5000 erinevat tooteartiklit valmistavaks, mitmes riigis tegutsevaks kontserniks, mis on oma alal teerajajaks. Image Wear kasutab kaasaegseimaid tekstiili- ja õmblustehnoloogiaid ning pöörab suurt tähelepanu kvaliteedile, tootearendusspetsialistid teevad tihedat koostööd klientidega, sest vastavat tööd tegevad inimesed teavad kõige paremini, missugune peab olema korralik tööriietus. Image Wear-kontserni kuuluvad Soomes Tamperes asuv emafirma Image Wear Oy, jaotuskanalina toimib töörõivakaupluste kett Työasupalvelu ja Tallinnas tegutsev tütarfirma Image Wear AS. www.imagewear.eu

Image Wear AS meeskonda on oodatud

MÜÜGITIIMI JUHT

Müügitiimi juhina vastutad Eesti müügistrateegia loomise ja elluviimise ning müügiplaani täitmise eest. Teed aktiivset koostööd emafirma erinevate osakondadega (müük, turundus, logistika). Osaled aktiivselt müügiprotsessis, suheldes erinevate valdkondade B2B klientidega ja koostööpartneritega. Oled eestvedajaks ning mentoriks 3 inimesest koosnevale Eesti müügitiimile.

Ootame sobivalt kandidaadilt:

  • tulemuslikku müügikogemust B2B valdkonnas, meeskonna juhtimise kogemus on eeliseks
  • oskust tööd planeerida ning organiseerida, tegevuste tulemusi analüüsida ja arenguvõimalusi näha
  • aktiivsust, algatusvõimelisust, head suhtlemis- ja läbirääkimisoskust
  • koostööle ning tulemustele orienteeritust
  • head eesti ja inglise keele oskust nii kõnes kui kirjas, kasuks tuleb soome ja vene keele oskus suhtlustasandil

Sind ootab ees mitmekülgne ja väljakutseid pakkuv töö kvaliteetsete toodetega rahvusvahelises ettevõttes, tugev meeskond ning motiveeriv töötasu.

Kandideerimiseks palume saata CV inglise või soome keeles koos motivatsioonikirja ja palgasooviga märgusõnaga „Image Wear“ 19. juuliks k.a. e-postile: mps.eesti@mps.ee. Lisainfo tel. 6830 350, konsultant Maarika Luht, assistent Aili Meidra.