POS MÜÜGIESINDAJA / Royal Canin Estonia

Thu Oct 18 14:11:00 2018

Royal Canin on rahvusvaheline, kõikidel mandritel tegutsev ettevõte, mille peakontor asub Prantsusmaal. Kassidele ja koertele õigesti tasakaalustatud toidu pakkumine, iga tõu eripärade tundmaõppimine ning austamine (Knowledge and Respect) on olnud Royal Canin'i filosoofiaks kõigi neljakümne tegevusaasta jooksul. Royal Canini teadus- ja innovatsiooniprotsessi keskmes on olnud alati loomad. Royal Canin muudab kasside ja koerte tervise ning elukvaliteedi paremaks, tuginedes nende toitainetevajadusele ning veterinaariaalastele teadmistele. Royal Canin pakub oma tootevalikuga personaalset lähenemist lähtuvalt iga lemmiklooma elustiilist, terviseprobleemidest või eelistustest. Alates 2010. aasta sügisest tegutseb Eestis Royal Canin'i esindus. Royal Canin Estonia OÜ töötab hetkel Eestis 6-liikmelise meeskonnaga. www.royal-canin.ee.

Eesti müügitiimi on oodatud

POS (Point of Sales) MÜÜGIESINDAJA

kes tegeleb Royal Canini toodete müügiga lemmikloomakauplustele kogu Eestis. Tema töö eesmärgiks on oma klientidele optimaalse tootevaliku pakkumine; sh. müügi arendamine ja müügitoetus, kasutades selleks sobivaid turunduse töövahendeid, samuti brändi tuntuse kasvatamine müügikohtades. Müügiesindaja vastutab müügieesmärkide saavutamise eest, analüüsib müügitulemusi ja koostab vajalikke raporteid. Ta osaleb koos meeskonnaga koera- ja kassinäitustel, seminaridel ja teistel üritustel.

Sobid sellele tööle hästi, kui sul on:

  • eelnev müügikogemus, soovitavalt B2B valdkonnas
  • soov ja motivatsioon müügitööd teha ning alati parimaid tulemusi saavutada
  • head suhtlemis- ja koostööoskused
  • proaktiivne ning vastutustundlik töössesuhtumine, oled iseseisev ja oskad oma aega hästi planeerida
  • hea arvutioskus
  • juhiluba ning sõidukogemus, valmidus liikuvaks tööks
  • väga hea eesti ja vene keele oskus, hea inglise keele oskus

Royal Canin pakub huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes tuntud kaubamärkidega, häid karjääri ja isikliku arengu võimalusi ning motiveerivat kompensatsioonipaketti.

Kandideerimiseks palume saata ingliskeelse CV koos motivatsioonikirjaga (märgusõnaga „Müügiesindaja“) e-postile: mps.eesti@mps.ee. Lisainfo tel. 6830350, konsultant Maarika Luht, assistent Aili Meidra.