MPS Enterprises

MPS on Soome ettevõte, kes on asjatundja juhtimise ning strateegiliste personalilahenduste valdkonnas. Oma enam kui 40-aastase kogemuse põhjal teame, et hea juhtimine ning motiveeritud töötajad on äriedu aluseks.

Tegutseme rahvusvaheliselt, omades kontoreid Balti riikides ja Rootsi. Koostöös meie rahvusvaheliste võrgustikega Panorama Search ja Career Star Group suudame rahuldada oma klientide vajadusi nii Soomes kui väljaspool.

Go to MPS Corporate site >>

Väärtuslik kasv igaühele

MPS pakub tuge nii üksikisikute kui meeskondade tugevuste parimaks kasutamiseks, tagamaks häid tulemusi kõigis tööelu etappides. Me usume, et need on inimesed, kes suudavad asju muuta. Nagu ütleb meie slogan: Kuna ettevõtted koosnevad inimestest™.

MPS lahendused on alati põhinenud motiveeritud asjatundjate tööl, mida toetab 40-aastane efektiivsete ja vastutustundlike personalijuhtimise tavade arendamise kogemus. Meie kompetents on ühendatud põhjaliku tööalase käitumise tundmisega ning teadmistega tänase ärimaailma väljakutsetest. Meie inspiratsioon peitub inimestes – igaüks on millegis hea. Seetõttu on meie missiooniks luua väärtuslik kasv igaühele.

Tõeline partnerlus

Meie tegevus põhineb usalduslikul ja interaktiivsel partnerlusel, kus me oleme pühendunud meie kliendi eesmärkidele. Meie eesmärgiks on tulemuste saavutamine inimestele suunatud ning vastutustundlikul viisil, pakkudes pikaajalisi lahendusi.

 

MPS Estonia is part of Expert Search.

Expert Search is a service created by Business Finland that helps Finnish SMEs go international. Business Finland employs 600 professionals in 40 offices overseas and in 20 regional offices in Finland.  

 

MPS Enterprises Ltd and its offices in China, the Baltics and Finland is a proud member of Panorama Search.

  

MPS Enterprise Ltd. is a proud member of AESC and commits to the AESC Code of Professional Practice and Standards of Excellence.