MPS Enterprises

MPS on Soome ettevõte, kes on asjatundja juhtimise ning strateegiliste personalilahenduste valdkonnas. Oma enam kui 40-aastase kogemuse põhjal teame, et hea juhtimine ning motiveeritud töötajad on äriedu aluseks.

Tegutseme rahvusvaheliselt, omades kontoreid Balti riikides, Venemaal ja Hiinas. Koostöös meie rahvusvaheliste võrgustikega EXS International ja Career Star Group suudame rahuldada oma klientide vajadusi nii Soomes kui väljaspool.

Go to MPS Corporate site >>

Väärtuslik kasv igaühele

MPS pakub tuge nii üksikisikute kui meeskondade tugevuste parimaks kasutamiseks, tagamaks häid tulemusi kõigis tööelu etappides. Me usume, et need on inimesed, kes suudavad asju muuta. Nagu ütleb meie slogan: Kuna ettevõtted koosnevad inimestest™.

MPS lahendused on alati põhinenud motiveeritud asjatundjate tööl, mida toetab 40-aastane efektiivsete ja vastutustundlike personalijuhtimise tavade arendamise kogemus. Meie kompetents on ühendatud põhjaliku tööalase käitumise tundmisega ning teadmistega tänase ärimaailma väljakutsetest. Meie inspiratsioon peitub inimestes – igaüks on millegis hea. Seetõttu on meie missiooniks luua väärtuslik kasv igaühele.

Tõeline partnerlus

Meie tegevus põhineb usalduslikul ja interaktiivsel partnerlusel, kus me oleme pühendunud meie kliendi eesmärkidele. Meie eesmärgiks on tulemuste saavutamine inimestele suunatud ning vastutustundlikul viisil, pakkudes pikaajalisi lahendusi.