MPS-Yhtiöt Andmekaitse

MPS-Yhtiöt on kohustunud kaitsma isikute õigusi ja hoidma isikuandmeid turvaliselt.

Tutvu MPS-Yhtiöt andmekaitsepoliitikaga siin ja andmekaitseturbega siin.

Sisestades andmeid elektrooniliselt meie kodulehel, salvestuvad isikuandmed MPS-Yhtiöt kliendiregistrisse, mille kaudu saame vajadusel teiega ühendust võtta.

Tutvu MPS-Yhtiöt kliendiregistri andmekaitse aruandega siin.

Sisesatades andmeid elektrooniliselt meie kodulehe kaudu sihtotsingu-ja kliendihindamise tarvis, salvestuvad sinu isikuandmed MPS personaliotsingu- ja isikuhindamise andmebaasi.

Tutvu MPS-Yhtiöt personaliotsingu- ja isikuhindamise andmebaasiga siin.

Kui osaled MPS-Yhtiöt isikuhindamistel, salvestuvad isikuandmed MPS-Yhtiöt isikuhindamise registrisse.

Tutvu MPS-Yhtiöt Isikuhindamise registriga siin.

Sihtotsingutega seonduvad isikuandmed salvestuvad MPS personali- ja sihtotsingu andmebaasi.

Tutvu MPS-Yhtiöt personali- ja sihtotsingu registriga siin.

Kui soovid teada, milliseid isikuandmeid on sinu kohta talletatud meie andmebaasidesse, saad jätta registriandmete kontrollimise soovi siit.

MPS kasutab oma tegevuse arendamiseks Google Analytics ja Leadfeeder analüütikateenuseid. Nende abil kogutakse kodulehe külastajate IP aadresse ja sellega kaasnevaid kasutusandmeid, et saaksime oma teenuseid parendada.

Google Analytics programmi võid maha võtta lehitseja lisaosast. Piirangud on seadme-ja lehitsejapõhised. Google Analyticsi kaudu kogutud andmed juhitakse ja salvestatakse Google’i serveritesse, millest osad võivad asuda väljaspool Euroopa Liitu, mistõttu rakendatakse nendele serveritele isikuandmete töötlemisega kohalduvate andmekaitset käsitlevate õigusaktide infoturbe sätteid. Lisainfot Leadfeeder ja Google eraelu puutumatuse tavadest ja Google Analytics tavadest.

Leadfeeder Privacy Policy

Google Analytics privacy overview

Opt out of Google Analytics tracking

Meie kodulehel leidub infot ja linke teistele internetilehtedele, nagu Facebook, Twitter ja Linkedin. Seal sisalduvat infokasutust hallatakse nende internetilehtede registriaruannete põhiselt.